<--  1 2 3 4 5 6 ...  --> 

Starpnovadu Publiskās runas konkurss 03.03.2020

      

 

 

 

 

Foto galerija 



Atklātais konkurss svešvalodās 29.02.2020

      Janvāra beigās RVVG notika Atklātais konkurss svešvalodās, kurā 9.b klases skolnieks M. Lauciņš-Veiners ieguva 3. vietu vācu valodas konkursā ( skolotāja A. Pāruma).
 Apbalvošana notika  mēnesi vēlā, 29. februārī.
 
Apsveicam Mārci un skolotāju A.Pārumu
 
 
 
 


Starpreģionālais Publiskās runas konkurss 29.02.2020

      Estere Tīna Monkeviča-Stepanoviča un Renāte Estere Liepiņa kopā ar skolotāju Vitu Ķērpi piedalījās Starpreģionālajā Publiskās runas konkursā, kuru rīko angliski runājošo apvienība Latvijā. Pasākums notika Rīgas nacionālajā bibliotēkā Kenedija zālē.
 
       Renāte Estere Liepiņa ieguva 2.vietu un iespēju piedalīties Nacionālajā publiskās runas konkursā  Biznesa augstskolā 4.04.2020.
 
 
 
 
 
 
   
 


Starpreģionālais debašu turnīrs
22.02.2020

Divas skolas debašu komandas devās uz Rīgas 22.vidusskolu,lai piedalītos Starpreģionālajā debašu turnīrā.

Lasīt vairāk ...


Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klasēm 20.02.2020


      Spraigās cīņās veiksmīgāki izrādījās :
1.vieta Iecavas vidusskolas 5.d klases komandai - Erlends Strautmanis, Kārlis Daniels Lazda, Kristers Voldemārs Lazda, Miks Kizakovs, Markuss Kristaps Kadiķis, Kristiāns Štībelis, Ričards Munde - sporta skolotāja un klases audzinātāja Īrisa Korčagina.

2.vieta Iecavas vidusskolas 4.b klases komandai - Dominiks Dāvis Druviņš, Kristaps Alekss Kancāns, Eduards Skrastiņš, Kristers Jaunzems, Lam Hguyen Tran, Jānis Rumba, Gabriels Pavlovskis, Matīss Gustavs Vītols - klases audzinātāja Aina Grase, sporta skolotāja Sigita Dīce.

3.vieta Iecavas vidusskolas 5.c klases komandai - Mārcis Mežajevs, Tomass Līrums, Gusts Ziemelis, Mārtiņš Puļķis, Edvards Čudars, Markuss Raivo Rijnieks, Loreta lote Šķeltiņa, Luīze Aleksandrova - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva, sporta skolotāja Sigita Dīce.

 E. Traumane




Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm 06.02.2020

      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 9.a klases komanda - Jēkabs Māris Šusts, Bruno Filipsons, Edijs Ūdris, Jānis Casno, Dāvis Kalniņš, JānisJēkabsons - klases audzinātāja Iveta Cera, sporta skolotāja Īrisa
Korčāgina.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda- VladislavsBalabkins, Andrejs Pogodins, Henrijs Pļaviņš, Tomass Duk;ats, Niks Mironovs, Dāvids Tureiko - klases audzinātāja Dina Mediņa, sporta skolotāja Sigita Dīce.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.b klases komanda - Lauris Lapiņš, Gatis Pērkons, Lelde Agate Šamarova, Annija Nora Maskale, Haudi Chen, Ritvars Bole, Katrīna Polenca - klases audzinātāja Gita Zaķe, sporta skolotāja Regīna Savinska.
 
 
F:E. Traumane 
 
 



Starpnovadu matemātikas olimpiāde 9.-12.klasēm 31.01.2020



Starpnovadu ekonomikas olimpiāde 10.-12.klasēm 29.01.2020



Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klasēm 29.01.2020

Iecavas vidusskolas sporta zālē norisinājās ikgadējās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klašu grupā. Piedalījās Iecavas vidusskola un Iecavas pamatskola, kopā 5 komandas.

      

F:I. Korčagina 

 

1.vietu izcīna Iecavas vidusskolas 7.c klases komanda,kuras sastāvā startēja  Gotfrīds Ansels Hofmanis,Toms Pudža, Reinis Linejs, Jurģis Hincs, Jānis Kristians Zeps, Aleksandrs Martinovs,   Ernests Krjukovs. Klases audzinātāja-I. Draudziņa Sporta skolotājs V. Pārums.
 
3.vietā ierindojās Iecavas vidusskolas 6.a klases komanda, kurā piedalījās  Mārcis Šusts,Kristers Strautmanis, Mārcis Nudiens, Arsēnijs Pavlovs, Rihards Beitiņš, Artūrs Skvorcovs. Klases audzinātāja- K. Karele, bet sporata skolotāja ir Ī.Korčagina.
 
 


Tautas bumba
23.01.2020

Ceturtdien notika Iecavas novada skolu sacensības 4.-5.klasēm tautas bumbā.

Lasīt vairāk ...


Iecavas un Vecumnieku novada angļu valodas olimpiāde 21.01.2020

       

Iecavas novada angļu valodas olimpiāde 14.01.2020



Iecavas novada angļu valodas olimpiāde 10.-12.kl. 14.01.2020

      

Bērnu vieglatlētikas festivāls
14.01.2020

14.janvārī Jelgavā notika Bērnu vieglatlētikas festivāls 2020

Lasīt vairāk ...


Starpnovadu vēstures olimpiāde 13.12.2019

      

Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 12.12.2019



Starpnovadu bioloģijas olimpiāde 28.11.2019

      

 



Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības Krievu valodas (svešvalodas) olimpiāde 27.11.2019

 

 

 

 

 

 

 



Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības krievu valodas( svešvalodas)olimpiāde 26.11.2019

       

 

 

 



Draudzīgā aicinājuma balva 25.11.2019

       25. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga apbalvošanas ceremonija, kurā tika sumināti šī gada laureāti un pasniegtas balvas par sasniegumiem mācību priekšmetu mācīšanā. Dabas zinību nominācijā 1. vietu lauku vidusskolu grupā ieguvusi Iecavas vidusskola.

      Lasi vairāk šeit 



<--  1 2 3 4 5 6 ...  --> 




Arhīvs
2020 (14)   
2019 (74)   
2018 (17)   



Kalendārs
<< Aprīlis 2020 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930