2019

<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 

3X3 Basketbols
09.05.2019

Iecavas stadionā norisinājās pēdējās Iecavas novada skolu sacensības šajā mācību gadā, šogad tās bija 3x3 basketbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 7.- 8. un 5.-6. klašu grupā.

Lasīt vairāk ...


Mēs-Latvijas nākotnei 08.05.2019

17.aprīlī notika 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Mēs-Latvijas nākotnei"

Mājturības olimpiādē (tekstila tehnoloģijas) Iecavas vidusskolu pārstāvēja 6.c klases skolniece Lauma Potaša. Šodien LU apbalvošanā Lauma  saņēma  III. pakāpes diplomu.

 

 

 



Baložu velodrošība 2019
27.04.2019

Treša posma velo sacensībās, kas norisinājās šodien Baložos, startēja 2.un 3.klases.

Lasīt vairāk ...


Reģionālā angļu valodas olimpiāde 26.04.2019

      
 Atzinība
10.a Ralfs Jansons
Atzinība 6.c  Beate Bogdanova
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss angļu valodā. 17.04.2019

      

      
 1.vieta
8.b Līva Vasiļjeva
 2.vieta9.a Estere Tīna Stepanoviča- Monkeviča 
 Atzinība9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Ralfs Jansons 
2.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš 
 


Starpnovadu Publiskās runas konkurss vācu valodā. 17.04.2019

      

      
1.vieta
9.a  Emīlija Druviņa
2.vieta 9.c Gvido Miezers 
3.vieta 9.c Patrīcija Skalbe 
   
1.vieta 11.a Terēza Druviņa 
2.vieta 11.a Alise Luidmane 
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss krievu valodā. 17.04.2019

      
1.vieta
9.aViktorija Seņko
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks 
2.vieta9.aViktorija Arta Volkova 
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
3.vieta 11.aArnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības informātikas olimpiāde 10.04.2019

       
1.vieta
6.c Kristofers Birks
1.vieta7.a Inita Putniņa
2.vieta7.a Andžejs Matesons 
3.vieta 7.b Anete Kozlova 
Atzinība 6.a Dens Cīrulis 
Atzinība 7.c Darja Balaša 
   


Iecavas novada Publiskās runas konkurss angļu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      

      
1.vieta
9.a
Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča
1.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
2.vieta 9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Laura Estere Liepiņa 
1.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš
2.vieta 10.a Niks Vīns 
2.vieta 11.b 
Laura Bogdanoviča
3.vieta 10.a Ralfs Jansons 
 



Iecavas novada Publiskās runas konkurss krievu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      
1.vieta
9.cDana Bortkeviča
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta 9.a Viktorija Seņko 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
2.vieta 12.b Viktorija Trifonova 
3.vieta 11.a Arnolds Hivričs 


Nacionālais debašu turnīrs.
06.04.2019

Iecavas vidusskolas komandai un trenerei V.Lauciņai-Veinerei aizvadīts Nacionālais debašu turnīrs Jelgavā.

Lasīt vairāk ...


Starptautiskās velo sacensības
06.04.2019

Šodien Baložos, starptautiskajās velo sacensībās piedalījā mūsu skolas riteņbraucēju komanda un skolotāja L. Logvina.

Lasīt vairāk ...


Korim skate
04.04.2019

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir sākušies koru konkursi.

Lasīt vairāk ...


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienību krievu valodas/svešvalodas olimpiāde 03.04.2019

 
1.vieta A
9.aArta Volkova
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis 
Atzinība A 9.a Anna Arhipova 
   
1.vieta B 9.a Viktorija Seņko 
2.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers 
2.vieta B 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta B8.b  Daņila Veremeičiks
   
1.vieta A 11.a Kristīne Kabaļina 
1.vieta B 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta B 11.a Arnolds Hivričs 
3.vieta B10.a Evita Pavlova 


Starpreģionālais debašu turnīrs 30.03.2019

    Iecavas vidusskolas komanda izcīna 2.vietu angļu valodā runājošo turnīrā! 

 

 



Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība
27.03.2019

Bauskas kultūras centrā notika konkurss "Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība".

Lasīt vairāk ...


Drošie un veiklie 26.03.2019

Iecavas novada skolu sacensības "Drošie un veiklie" 3.-4.klasēm.

 Sacensībās piedalījās 9 komandas. 
 
      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.c klases komanda - Anna Annija Grīnfelda,LuīzeAleksandrova, Loreta Lote Šķeltiņa, Ina Tataricka, Gvido Filipsons, Tomass Līrums, Mārcis Mežājevs, Gusts Ziemelis - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva un sporta skolotāja Sigita Dīce.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.b klases komanda - Alise Veremeičika, Kristiāna Ivanova, Keitija Veilande, Elizabete Makarova, Rūdolfs Ozoliņš, Aleksis Bartaševičs, Gregors Sebastians Deņisovs, Gustavs Onzulis - klases audzinātāja Solvita Pļaviņa un sporta skolotāja Sigita Dīce. 


Iecavas novada krievu valodas olimpiāde 25.03.2019

       
1.vieta A
8.aMilinda Austere
 1.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis
2.vieta B8.b Daņila Veremeičiks
   
1.vieta B9.a Viktorija Seņko 
2.vieta A9.a Viktorija Arta Volkova 
3.vieta A9.a Anna Arhipova 
3.vieta A9.c Amanda Šķērsēna 
3.vieta B9.c Viktorija Bortkeviča 
Atzinība B9.c Dana Bortkeviča 
Atzinība B 9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča
   
1.vieta B10.a Evita Pavlova 
3.vieta B10.b Anastasija Kalniņa 
Atzinība B10.b Oskars Dambergs 
Atzinība A10.a Mikus Dombrovskis 
   
1.vieta A11.a Kristīne Kabaļina 
3.vieta B11.a Lea Krasnova 
Atzinība A11.a Vadims Pogodins 
Atzinība A11.a Sandis Brūveris 
   
2.vieta A12.a Liāna Simsone 
2.vieta A12.a Liāna Ņikiforova 
2.vieta B
12.b Valērija Trifonova 
3.vieta A12.a Jolanta Jurāne 
3.vieta A12.a Amanda Visocka 

 



Deju skate
20.03.2019

20.martā Iecavas kultūras namā norisinājās Iecavas un Vecumnieku novadu tautas deju kolektīvu skate.

Lasīt vairāk ...


Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference.
08.03.2019

8.martā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notika Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences posms – Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference.

Lasīt vairāk ...


<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2019 (66)   
2018 (17)   



Kalendārs
<< Novembris 2019 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930