<--  1 2 3 4 ...  --> 

Futbola sacensības.
10.09.2019

Iecavas stadionā notika Iecavas novada skolu sacensības futbolā 4.-5.klasēm.

Lasīt vairāk ...


Latvijas 100 labāko skolu top NRA vērtējumā 02.09.2019

Skolu TOP100

      Par pamatu skolu TOP100 veidošanā NRA izmanto centralizēto eksāmenu rezultātus 12. klasēm, šogad attiecīgi iegūtos vērtējumus 2018./2019. mācību gada valsts pārbaudījumos. Veidojot topu, atsevišķi  tika skatīta katra mācību iestāde un tās audzēkņu iegūtais vidējais vērtējums (centralizētajos eksāmenos izglītojamo mācību sasniegumi tiek  izteikti procentos - no nulles līdz 100%) katrā valsts pārbaudījumā 12.  klasēm. Pēc tam tika aprēķināts katras mācību iestādes visu eksāmenu  vidējais vērtējums un, ņemot vērā to, veidots tops.
 

Mūsu skola ieņem augsto 64.vietu, ievērojami apsteidzot mūsu tuvējos kaimiņus. Priecājamies visi kopā!

Skatīt visu  sarakstu



Izglītības laureāti 2019 31.05.2019

Mācību gada izskaņā pašvaldība tradicionāli sveica izglītības jomas laureātus.

      

 

Spied uz attēla 



Godināšana skolā.
30.05.2019

Divas dienas pēc kārtas skolā notika svinīgi pasākumi,kuru laikā tika pasniegti Atzinības raksti skolēniem un skolotājiem par sasniegumiem olimpiādēs, konkursos, skatēs,sacensībās.

Lasīt vairāk ...


Gada skolēns 2019
09.05.2019

Šajā trešdienā Rundāles pils Baltajā zālē pulcējās konkursa "Gada skolēns"noslēguma pasākuma dalībnieki.

Lasīt vairāk ...


Viktorīna -Lasītprieks
09.05.2019

Iecavas vidusskolas 7.a un 7.b klases komandas kopā ar Dzimtmisas pamatskolas un Iecavas internātpamatskolas septītajiem piedalījās Iecavas novada skolu Lasīšanas svētku pasākumā – viktorīnā „LASĪTPRIEKS”, kas notika Iecavas internātpamatskolā.

Lasīt vairāk ...


3X3 Basketbols
09.05.2019

Iecavas stadionā norisinājās pēdējās Iecavas novada skolu sacensības šajā mācību gadā, šogad tās bija 3x3 basketbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 7.- 8. un 5.-6. klašu grupā.

Lasīt vairāk ...


Mēs-Latvijas nākotnei 08.05.2019

17.aprīlī notika 15.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde "Mēs-Latvijas nākotnei"

Mājturības olimpiādē (tekstila tehnoloģijas) Iecavas vidusskolu pārstāvēja 6.c klases skolniece Lauma Potaša. Šodien LU apbalvošanā Lauma  saņēma  III. pakāpes diplomu.

 

 

 



Baložu velodrošība 2019
27.04.2019

Treša posma velo sacensībās, kas norisinājās šodien Baložos, startēja 2.un 3.klases.

Lasīt vairāk ...


Reģionālā angļu valodas olimpiāde 26.04.2019

      
 Atzinība
10.a Ralfs Jansons
Atzinība 6.c  Beate Bogdanova
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss angļu valodā. 17.04.2019

      

      
 1.vieta
8.b Līva Vasiļjeva
 2.vieta9.a Estere Tīna Stepanoviča- Monkeviča 
 Atzinība9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Ralfs Jansons 
2.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš 
 


Starpnovadu Publiskās runas konkurss vācu valodā. 17.04.2019

      

      
1.vieta
9.a  Emīlija Druviņa
2.vieta 9.c Gvido Miezers 
3.vieta 9.c Patrīcija Skalbe 
   
1.vieta 11.a Terēza Druviņa 
2.vieta 11.a Alise Luidmane 
 



Starpnovadu Publiskās runas konkurss krievu valodā. 17.04.2019

      
1.vieta
9.aViktorija Seņko
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks 
2.vieta9.aViktorija Arta Volkova 
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
3.vieta 11.aArnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības informātikas olimpiāde 10.04.2019

       
1.vieta
6.c Kristofers Birks
1.vieta7.a Inita Putniņa
2.vieta7.a Andžejs Matesons 
3.vieta 7.b Anete Kozlova 
Atzinība 6.a Dens Cīrulis 
Atzinība 7.c Darja Balaša 
   


Iecavas novada Publiskās runas konkurss angļu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      

      
1.vieta
9.a
Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča
1.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
2.vieta 9.c Ance Bole 
   
1.vieta 10.a Laura Estere Liepiņa 
1.vieta 12.a Hugo Huberts Puriņš
2.vieta 10.a Niks Vīns 
2.vieta 11.b 
Laura Bogdanoviča
3.vieta 10.a Ralfs Jansons 
 



Iecavas novada Publiskās runas konkurss krievu valodā 8.-9. un 10.-12.klasēm 09.04.2019

      
1.vieta
9.cDana Bortkeviča
2.vieta8.b Daņila Veremeičiks
3.vieta 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta 9.a Viktorija Seņko 
   
1.vieta 11.a Lea Krasnova 
2.vieta 10.a Evita Pavlova 
2.vieta 12.b Viktorija Trifonova 
3.vieta 11.a Arnolds Hivričs 


Nacionālais debašu turnīrs.
06.04.2019

Iecavas vidusskolas komandai un trenerei V.Lauciņai-Veinerei aizvadīts Nacionālais debašu turnīrs Jelgavā.

Lasīt vairāk ...


Starptautiskās velo sacensības
06.04.2019

Šodien Baložos, starptautiskajās velo sacensībās piedalījā mūsu skolas riteņbraucēju komanda un skolotāja L. Logvina.

Lasīt vairāk ...


Korim skate
04.04.2019

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir sākušies koru konkursi.

Lasīt vairāk ...


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienību krievu valodas/svešvalodas olimpiāde 03.04.2019

 
1.vieta A
9.aArta Volkova
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis 
Atzinība A 9.a Anna Arhipova 
   
1.vieta B 9.a Viktorija Seņko 
2.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers 
2.vieta B 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta B8.b  Daņila Veremeičiks
   
1.vieta A 11.a Kristīne Kabaļina 
1.vieta B 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta B 11.a Arnolds Hivričs 
3.vieta B10.a Evita Pavlova 


<--  1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2019 (52)   
2018 (17)   



Kalendārs
<< Septembris 2019 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30