Apmeklē!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Visas ziņas

<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 

Starptautiskās velo sacensības
06.04.2019

Šodien Baložos, starptautiskajās velo sacensībās piedalījā mūsu skolas riteņbraucēju komanda un skolotāja L. Logvina.

Lasīt vairāk ...


Korim skate
04.04.2019

Gatavojoties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, ir sākušies koru konkursi.

Lasīt vairāk ...


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienību krievu valodas/svešvalodas olimpiāde 03.04.2019

 
1.vieta A
9.aArta Volkova
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis 
Atzinība A 9.a Anna Arhipova 
   
1.vieta B 9.a Viktorija Seņko 
2.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers 
2.vieta B 9.c Viktorija Bortkeviča 
3.vieta B8.b  Daņila Veremeičiks
   
1.vieta A 11.a Kristīne Kabaļina 
1.vieta B 12.b Valērija Trifonova 
2.vieta B 11.a Arnolds Hivričs 
3.vieta B10.a Evita Pavlova 


Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība
27.03.2019

Bauskas kultūras centrā notika konkurss "Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība".

Lasīt vairāk ...


Iecavas novada krievu valodas olimpiāde 25.03.2019

       
1.vieta A
8.aMilinda Austere
 1.vieta B 8.a Deniss Ļeļamers
2.vieta A8.b Kristers Vežbickis
2.vieta B8.b Daņila Veremeičiks
   
1.vieta B9.a Viktorija Seņko 
2.vieta A9.a Viktorija Arta Volkova 
3.vieta A9.a Anna Arhipova 
3.vieta A9.c Amanda Šķērsēna 
3.vieta B9.c Viktorija Bortkeviča 
Atzinība B9.c Dana Bortkeviča 
Atzinība B 9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča
   
1.vieta B10.a Evita Pavlova 
3.vieta B10.b Anastasija Kalniņa 
Atzinība B10.b Oskars Dambergs 
Atzinība A10.a Mikus Dombrovskis 
   
1.vieta A11.a Kristīne Kabaļina 
3.vieta B11.a Lea Krasnova 
Atzinība A11.a Vadims Pogodins 
Atzinība A11.a Sandis Brūveris 
   
2.vieta A12.a Liāna Simsone 
2.vieta A12.a Liāna Ņikiforova 
2.vieta B
12.b Valērija Trifonova 
3.vieta A12.a Jolanta Jurāne 
3.vieta A12.a Amanda Visocka 

 



Deju skate
20.03.2019

20.martā Iecavas kultūras namā norisinājās Iecavas un Vecumnieku novadu tautas deju kolektīvu skate.

Lasīt vairāk ...


Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference
08.03.2019

8.martā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notika Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences posms – Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference.

Lasīt vairāk ...


Konkurss "Latvijai 100"
07.03.2019

7.martā Iecavas internātpamatskolā pulcējās Iecavas novada skolu komandas, lai piedalītos konkursā "Latvijai 100".

Lasīt vairāk ...


Novadu apvienības vācu valodas olimpiāde 8.kl. grupā 25.02.2019

   

 1.vieta
 8.b Mārcis Lauciņš-Veiners
 



Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības 1.-9.klašu vizuālās mākslas olimpiāde-konkurss 22.02.2019

 
1.vieta  2.cRēzija Kalniņa 
3.vieta 3.a Luīze Madlēna Verbicka 
Atzinība 1.b Elizabete Kļava 
Atzinība 4.c Leila Smeile 
   
1.vieta7.a Lorena Bokšica 
1.vieta8.a Milinda Austere 
1.vieta9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča 
2.vieta 7.c Darja Balaša 
3.vieta 7.a Tīna Naguraviča 
Atzinība 6a Beāta Kižlo 
Atzinība 9.c Dana Bortkeviča 
 


Novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 20.02.2019

 1.vieta
 11.a Oto Filipsons
 Atzinība11.a Laura Bogdanoviča 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības Angļu valodas 8.-9.klašu konkurss 19.02.2019

 
 1.vieta9.c Eva Gudļevska
2.vieta  9.aLaine Novicka
2.vieta 9.c Ance Bole 
3.vieta 9.a Pauls Kauķis 
3.vieta9.cEmīls Galauskis 
Atzinība 9.a Monta Druviņa 
   
1.vieta
8.a Bruno Filipsons
2.vieta8.b Marts Filips Mežulis  
3.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
   
   
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm 15.02.2019

                  
1.vieta5.b Egons Zaķis
2.vieta5.a Patriks Hugo Vītols
2.vieta 5.c Anete Raginska 
3.vieta5.a Mārcis Šusts 
Atzinība5.cElza Draudziņa 
Atzinība 5.c Ance Krūze 
   
3.vieta6.aArtūrs Balodis 
   
1.vieta 7.a Putniņa Inita 
   
3.vieta 8.a Jānis Casno 
Atzinība8.a Jēkabs Māris Šusts 
Atzinība 8.aEdijs Ūdris 


Iecavas novada Angļu valodas konkurss 8.-9. kl. 12.02.2019

1.vieta
8.bMarts Filips Madžulis
2.vieta8.b Līva Vasiļjeva 
3.vieta8.aEdijs Ūdris
Atzinība8.a Līva Bogdanoviča 
Atzinība8.a Bruno Filipsons 
Atzinība8.a Pēteris Krastiņš 
   
1. vieta9.c Ance Bole 
2.vieta9.c Emīls Galauskis 
3.vieta 9.a Edvards Bojārs 
Atzinība9.c Eva Gudļevska
 Atzinība9.a Monta Druviņa 
Atzinība 9.a Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča 
Atzinība9.a Laine Novicka  
 Atzinība9.a Ieva Žeikare 
   


Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 4.klasēm 07.02.2019

2.vieta
4.cDārta Miezere
3.vieta4.b Elizabete Makarova 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības ķīmijas olimpiāde 05.02.2019

 
      
 9.klašu grupa  
1.vieta9.c Gvido Miezers
2.vieta9.a  Pauls Kauķis
3.vieta9.aEstere Tīna Stepanoviča-Mnkeviča 
Atzinība 9.a Luīze Cābele 
Atzinība9.a Monta Druviņa 
   
 10.klašu grupa  
 1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Niks Vīns 
3.vieta 10.a Rūdis Pēteris Lasmanis 
   
11.klašu grupa   
1.vieta11.a Arnolds Hivričs 
2.vieta 11.a Oto Filipsons 
3.vieta 11.a Laura Bogdanoviča 
   
 12.klašu grupa  
1.vieta 12.a Annija Elizabete Goldmane 
2.vieta 12.a Anna Ansone 
3.vieta 12.a Eva Maculēviča 
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9.-12.kl. 01.02.2019

      
 1.vieta9.aPauls Kauķis
 2.vieta9.c Gvido Miezers
 3.vieta9.aMonta Druviņa 
 Atzinība9.c Daniels Spalis 
   
1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
 Atzinība10.a Filips Rozners 
 2.vieta11.a Oto Filipsons 
 


Vecumnieku, Iecavas, Mazzalves novadu apvienības olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās 31.01.2019

 

 1. viet
8.aMilinda Austere
 1. vieta9.aLuīze Cābele
 1.vieta9.aEdvards Bojārs
 Atzinība7.c Aleksis Nikitins
   
 

Galerija 



Novadu apvienības ekonomikas olimpiāde 10.-12.klasēm. 30.01.2019

 

 1.vieta
11.aOto Filipsons
2.vieta11.a Laura  Bogdanoviča 
 Atzinība11.a Arnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības latviešu valodas un literatūras 45. olimpiāde 11.-12.kl. 28.01.2019

 1.vieta
 12.a Annija Elizabete Goldmane
 3.vieta12.a Ksenija Siliņa 
 Atzinība12.a Anna Ansone 
 Atzinība12.a Zane Gita Grase 
 Atzinība12.a Anna Patrīcija Karele 
 Atzinība12.b Eva Ķeruže 
 Atzinība12.b Valērija Trifanova 
   
 2. vieta11.b Laura Bogdanoviča 

 

 

Uz latviešu valodas un literatūras valsts 45.olimpiādi 2019.gada 1.martā uzaicināta Annija Elizabete Goldmane.


<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2021 (5)   
2020 (12)   
2019 (47)   
2018 (7)   

 

 

 Ieskaties skolas galerijās!

 Spied uz attēla!

 

 

 

 

Uzdod jautājumus!

 

 



Kalendārs
<< Jūlijs 2021 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031