Apmeklē!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Visas ziņas

Vidusskolas kauss 2021
24.09.2021

20.septembrī Saldū, Saldus sporta kompleksa stadionā, notika Latvijas skolēnu 75.spartakiāde vieglatlētikā „Pamatskolu kauss 2021” un „Vidusskolas kauss 2021”.

Lasīt vairāk ...


Skolu sacensības futbolā-2020
29.09.2020

Otrdien, Iecavas novada stadionā notika Iecavas novada skolu futbola sacensības 6.-7.klasēm.

Lasīt vairāk ...


Skolu sporta sezona atklāta!
28.09.2020

Vieglatlētikas trenere D. Vizule dalījās informācijā par pagājušās nedēļas sportiskajām aktivitātēm.

Lasīt vairāk ...


Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klasēm 20.02.2020


      Spraigās cīņās veiksmīgāki izrādījās :
1.vieta Iecavas vidusskolas 5.d klases komandai - Erlends Strautmanis, Kārlis Daniels Lazda, Kristers Voldemārs Lazda, Miks Kizakovs, Markuss Kristaps Kadiķis, Kristiāns Štībelis, Ričards Munde - sporta skolotāja un klases audzinātāja Īrisa Korčagina.

2.vieta Iecavas vidusskolas 4.b klases komandai - Dominiks Dāvis Druviņš, Kristaps Alekss Kancāns, Eduards Skrastiņš, Kristers Jaunzems, Lam Hguyen Tran, Jānis Rumba, Gabriels Pavlovskis, Matīss Gustavs Vītols - klases audzinātāja Aina Grase, sporta skolotāja Sigita Dīce.

3.vieta Iecavas vidusskolas 5.c klases komandai - Mārcis Mežajevs, Tomass Līrums, Gusts Ziemelis, Mārtiņš Puļķis, Edvards Čudars, Markuss Raivo Rijnieks, Loreta lote Šķeltiņa, Luīze Aleksandrova - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva, sporta skolotāja Sigita Dīce.

 E. Traumane




Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm 06.02.2020

      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 9.a klases komanda - Jēkabs Māris Šusts, Bruno Filipsons, Edijs Ūdris, Jānis Casno, Dāvis Kalniņš, JānisJēkabsons - klases audzinātāja Iveta Cera, sporta skolotāja Īrisa
Korčāgina.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda- VladislavsBalabkins, Andrejs Pogodins, Henrijs Pļaviņš, Tomass Duk;ats, Niks Mironovs, Dāvids Tureiko - klases audzinātāja Dina Mediņa, sporta skolotāja Sigita Dīce.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.b klases komanda - Lauris Lapiņš, Gatis Pērkons, Lelde Agate Šamarova, Annija Nora Maskale, Haudi Chen, Ritvars Bole, Katrīna Polenca - klases audzinātāja Gita Zaķe, sporta skolotāja Regīna Savinska.
 
 
F:E. Traumane 
 
 






Arhīvs
2021 (1)   
2020 (7)   
2019 (22)   
2018 (9)   

 

 

 Spied uz attēla!

 

 

 

 

 

Uzdod jautājumus!

 

 



Kalendārs
<< Septembris 2021 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930