Iecavas novadu skolu sacensības basketbolā 10.-12.klasēm.

Lasīt vairāk ...

Basketbols
08.10.2019

8.oktobrī sporta skolā „Dartija” norisinājās Iecavas novada skolu sacensības basketbolā 4.-5.klašu komandām. Par balvu un uzvarētāja titulu sacentās 6 komandas no Iecavas vidusskolas.

Basketbols
01.10.2019

Pirmdien Sporta skolas Dartija telpās sākās sacensības starp novada skolām basketbolā, kā pirmās šīs sacensības uzsāka 6.-7.klašu grupas.

Rudens kross
26.09.2019

Iecavas parkā norisinājās rudens kross Iecavas novada skolu 2.-12.klašu skolēniem. Krosā piedalījās Iecavas vidusskolas, Iecavas pamatskolas un Zālītes speciālās pamatskolas skolēni.

Pamatskolu kauss 2019
24.09.2019

24.septembrī Saldus sporta kompleksa stadionā notika Latvijas skolu sporta federācijas organizētās Latvijas skolēnu 72.spartakiādes finālsacensības vieglatlētikā „Pamatskolu kauss 2019”.

Futbola sacensības
24.09.2019

Iecavas stadionā notika Iecavas novada skolu sacensības futbolā 10.-12.klasēm.

Olimpiskā diena 2019
20.09.2019

20.septembrī visā Latvijā 768 norises vietās norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2019”, kas pulcēja vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.

17.09.2019

Iecavas stadionā notika Iecavas novada skolu sacensības futbolā 8.-9.klasēm.

12.09.2019

Iecavas stadionā notika Iecavas novada skolu sacensības futbolā 6.-7.klasēm.

10.09.2019

Iecavas stadionā notika Iecavas novada skolu sacensības futbolā 4.-5.klasēm.

3X3 Basketbols
09.05.2019

Iecavas stadionā norisinājās pēdējās Iecavas novada skolu sacensības šajā mācību gadā, šogad tās bija 3x3 basketbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 7.- 8. un 5.-6. klašu grupā.

Pavasara kross 2019
30.04.2019

Šodien parkā notika Iecavas novada skolu Pavasara kross.

Klašu saliedēšanās sacensības
29.03.2019

28. un 29.martā 1.-4.klasēm norisinājās pasākums "Klašu saliedēšanās".

Drošie un veiklie 26.03.2019

Iecavas novada skolu sacensības "Drošie un veiklie" 3.-4.klasēm.

Sacensībās piedalījās 9 komandas.

1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.c klases komanda - Anna Annija Grīnfelda,LuīzeAleksandrova, Loreta Lote Šķeltiņa, Ina Tataricka, Gvido Filipsons, Tomass Līrums, Mārcis Mežājevs, Gusts Ziemelis - klases audzinātāja Gunita Jakovļeva un sporta skolotāja Sigita Dīce.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 4.b klases komanda - Alise Veremeičika, Kristiāna Ivanova, Keitija Veilande, Elizabete Makarova, Rūdolfs Ozoliņš, Aleksis Bartaševičs, Gregors Sebastians Deņisovs, Gustavs Onzulis - klases audzinātāja Solvita Pļaviņa un sporta skolotāja Sigita Dīce.

Florbols 05.03.2019

5.martā iecavas vidusskolas zālē norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 10.-12. klasēm.

1. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 11.a klases komanda: Roberts Vorona, Sandis Brūveris, Vadims Pogodins, Kaspars Ziemiņš, Lea Krasnova un Beāte Berķe. Klases audzinātāja Margita Buņķe un sporta skolotāja Sigita Dīce.

2. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 12.b klases komanda, kurā spēlēja Sandijs Albiņš, Edvīns Milzers, Maksims Pavlovs, Toms Ričards Šteinbergs, Alekss Besprozvannijs un Matīss Mitrofanovs. Klases audzinātāja Maruta Lasmane un sporta skolotājs Voldemārs Pārums.

3. vietu izcīnīja Iecavas vidusskola 12.a klases komanda: Emīls Ozoliņš, Gvido Valbe, Hugo Huberts Puriņš, Rihards Bitelis un Edijs Lācis. Klases audzinātāja Milita Pīlādze un sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.

Florbols 26.02.2019

26.februārī norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 6.-7.klases, Iecavas vidusskolas sporta zālē.
      1.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.c klases komanda - Ralfs Vilnis, Reinis Linejs, Gotfrīds Ansels Hofmanis, Toms Pudža, Jurģis Hincs, Jānis Kristians Zeps, Kristers Mors un Aleksandrs Martinovs - klases audzinātāja Ingrīda Draudziņa un sporta skolotājs Voldemārs Pārums.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.a klases komanda - Kārlis Krūmiņš, Ņikita Besprozvannijs, Jevgenijs Ižiks, Alekss Dumpis, Boriss Pjatkins, Gustavs Ansons, Deniss Ismagilovs, Aleksandrs Malovs, Markuss Gļibickis - klases audzinātāja Antra Pāruma un sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.

F:S. Zepa

Florbols 19.02.2019

Iecavas vidusskolā norisinājās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 8.-9.klasēm.Sacensībās
piedalījās 4 komandas - Iecavas vidusskolas 8.a un apvienotā 9.a un c klases komanda, Dzimtmisas pamatskolas komanda un Internātskolas komanda.

2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 8.a klases komanda - Jānis Casno, Toms Kurlis, Bruno Filipsons, Jānis Jēkabsons, Dāvis Kalniņš, Edijs Ūdris - klases audzinātāja Iveta Cera, sporta skolotāja Īrisa Korčāgina

3.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas apvienotā 9.ac klases komanda - Andrejs Hincs, Jānis Bilkevičs, Eduards Geks, Ēriks Frolovs, Henrijs Ivanovs, Daniels Spalis - klases audzinātājas 9.a Sanita Kozlova, 9.c Solveiga Lineja, sporta skolotāja Sigita Dīce.

Florbols 13.02.2019

Vakar, 12.02.2019., iesākušās Iecavas novada skolu sacensības florbolā 4.-5.klašu grupā.

Kopā piedalījās 7 komandas - 58 dalībnieki.
      2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 5.a klases komanda - Mārcis Šusts, Mārcis Nudiens, Māris Riekstiņš, Patriks Hugo Vītols, Artūrs Skvorcovs, Sindija Šimiņa, Žanete Sinkovska, Arsenijs Pavlovs, Keita Zariņa - klases audzinātāja Kristīne Karele, sporta skolotāja Īrisa Korčāgina.
      3.vietu izcīnīja Iecavas vidduskolas 5.b klases komanda - Rainers Stančiks, Roberts Baufals - Gilučs, Egons Zaķis, Nojus Puntusevicius, Daniels Vasiļjevs, Kristaps Vanags, Harijs Vītiņš - klases audzinātāja Inga Belinska, sporta skolotāja Regīna Savinska.

Nākamās sacensības jau 19.02.2019., kad sacentīsies 8.-9.klases.

Foto autore : Evelīna Traumane

Tautas bumba
23.01.2019

Iecavas sporta namā norisinājās Iecavas novada skolu sacensības tautas bumbā 4.-5.klašu grupā.

Oranžās bumbas sacensības 22.01.2019

Sacentās sešas 2007. un 2008. gadā dzimušo zēnu komandas, informē sporta skolotājs Voldemārs Pārums. Iecavas vidusskolas komanda, kurā spēlēja Nojus Puntusevicius, Egons Zaķis, Harijs Vītiņš, Verners Liepiņš, Rihards Cīrulis, Rodrigo Nolbergs, Rainers Stančiks, Kristaps Vanags un Rihards Beitiņš, izcīnīja 3. vietu. Priecājamies!