Apmeklē Iecavas vidusskolu
arī Facebook.com

 


Visas ziņas

<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 

Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības 1.-9.klašu vizuālās mākslas olimpiāde-konkurss 22.02.2019

 
1.vieta  2.cRēzija Kalniņa 
3.vieta 3.a Luīze Madlēna Verbicka 
Atzinība 1.b Elizabete Kļava 
Atzinība 4.c Leila Smeile 
   
1.vieta7.a Lorena Bokšica 
1.vieta8.a Milinda Austere 
1.vieta9.a Katrīna Ermanoviča-Hermanoviča 
2.vieta 7.c Darja Balaša 
3.vieta 7.a Tīna Naguraviča 
Atzinība 6a Beāta Kižlo 
Atzinība 9.c Dana Bortkeviča 
 


Novadu apvienības Ģeogrāfijas olimpiāde 20.02.2019

 1.vieta
 11.a Oto Filipsons
 Atzinība11.a Laura Bogdanoviča 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības Angļu valodas 8.-9.klašu konkurss 19.02.2019

 
 1.vieta9.c Eva Gudļevska
2.vieta  9.aLaine Novicka
2.vieta 9.c Ance Bole 
3.vieta 9.a Pauls Kauķis 
3.vieta9.cEmīls Galauskis 
Atzinība 9.a Monta Druviņa 
   
1.vieta
8.a Bruno Filipsons
2.vieta8.b Marts Filips Mežulis  
3.vieta 8.b Līva Vasiļjeva 
   
   
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm 15.02.2019

                  
1.vieta5.b Egons Zaķis
2.vieta5.a Patriks Hugo Vītols
2.vieta 5.c Anete Raginska 
3.vieta5.a Mārcis Šusts 
Atzinība5.cElza Draudziņa 
Atzinība 5.c Ance Krūze 
   
3.vieta6.aArtūrs Balodis 
   
1.vieta 7.a Putniņa Inita 
   
3.vieta 8.a Jānis Casno 
Atzinība8.a Jēkabs Māris Šusts 
Atzinība 8.aEdijs Ūdris 


Iecavas novada Angļu valodas konkurss 8.-9. kl. 12.02.2019

1.vieta
8.bMarts Filips Madžulis
2.vieta8.b Līva Vasiļjeva 
3.vieta8.aEdijs Ūdris
Atzinība8.a Līva Bogdanoviča 
Atzinība8.a Bruno Filipsons 
Atzinība8.a Pēteris Krastiņš 
   
1. vieta9.c Ance Bole 
2.vieta9.c Emīls Galauskis 
3.vieta 9.a Edvards Bojārs 
Atzinība9.c Eva Gudļevska
 Atzinība9.a Monta Druviņa 
Atzinība 9.a Estere Tīna Stepanoviča-Monkeviča 
Atzinība9.a Laine Novicka  
 Atzinība9.a Ieva Žeikare 
   


Novadu apvienības matemātikas olimpiāde 4.klasēm 07.02.2019

2.vieta
4.cDārta Miezere
3.vieta4.b Elizabete Makarova 


Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības ķīmijas olimpiāde 05.02.2019

 
      
 9.klašu grupa  
1.vieta9.c Gvido Miezers
2.vieta9.a  Pauls Kauķis
3.vieta9.aEstere Tīna Stepanoviča-Mnkeviča 
Atzinība 9.a Luīze Cābele 
Atzinība9.a Monta Druviņa 
   
 10.klašu grupa  
 1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
2.vieta 10.a Niks Vīns 
3.vieta 10.a Rūdis Pēteris Lasmanis 
   
11.klašu grupa   
1.vieta11.a Arnolds Hivričs 
2.vieta 11.a Oto Filipsons 
3.vieta 11.a Laura Bogdanoviča 
   
 12.klašu grupa  
1.vieta 12.a Annija Elizabete Goldmane 
2.vieta 12.a Anna Ansone 
3.vieta 12.a Eva Maculēviča 
 


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības matemātikas olimpiāde 9.-12.kl. 01.02.2019

      
 1.vieta9.aPauls Kauķis
 2.vieta9.c Gvido Miezers
 3.vieta9.aMonta Druviņa 
 Atzinība9.c Daniels Spalis 
   
1.vieta10.a Renāte Estere Liepiņa 
 Atzinība10.a Filips Rozners 
 2.vieta11.a Oto Filipsons 
 


Vecumnieku, Iecavas, Mazzalves novadu apvienības olimpiāde mājturībā un tehnoloģijās 31.01.2019

 

 1. viet
8.aMilinda Austere
 1. vieta9.aLuīze Cābele
 1.vieta9.aEdvards Bojārs
 Atzinība7.c Aleksis Nikitins
   
 

Galerija 



Novadu apvienības ekonomikas olimpiāde 10.-12.klasēm. 30.01.2019

 

 1.vieta
11.aOto Filipsons
2.vieta11.a Laura  Bogdanoviča 
 Atzinība11.a Arnolds Hivričs 
 



Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības latviešu valodas un literatūras 45. olimpiāde 11.-12.kl. 28.01.2019

 1.vieta
 12.a Annija Elizabete Goldmane
 3.vieta12.a Ksenija Siliņa 
 Atzinība12.a Anna Ansone 
 Atzinība12.a Zane Gita Grase 
 Atzinība12.a Anna Patrīcija Karele 
 Atzinība12.b Eva Ķeruže 
 Atzinība12.b Valērija Trifanova 
   
 2. vieta11.b Laura Bogdanoviča 

 

 

Uz latviešu valodas un literatūras valsts 45.olimpiādi 2019.gada 1.martā uzaicināta Annija Elizabete Goldmane.


Atklātais svešvalodu konkurss 26.01.2019

  Sestdien Iecavas vidusskolas 9.a klases skolniece Emīlija Sofija Druviņa un skolotāja S. Lineja devās uz Rīgas Valsts vācu ģimnāziju, lai izmēģinātu savus spēkus Atklātajā vācu valodas konkursā 9.klasēm. 
 
Priecājamies kopā ar Emīliju un skolotāju S. Lineju  par iegūto 1.vietu konkursā!
 
 


Fizikas 2.posma olimpiāde 18.01.2019

      
      
 1.vieta9.c Daniels Spalis
 2.vieta9.c Gvido Miezers
 3.vieta 9.a Emīls Ķikuts
 1.vieta 10.a Renāte Estere Liepiņa
 


Latviešu valodas un literatūras novadu apvienības olimpiāde 8.-9.kl. 14.01.2019

   
 1. vieta8.aLīva Bogdanoviča
 2.vieta9.a Pauls Kauķis
 Atzinība8.a Jēkabs Māris Šusts
 9.a Santa Vaičekone
 9.c Gvido Miezers
 9.c Anastasija Ļadkova 
 

Iecavas un Vecumnieku novadu apvienības vēstures olimpiāde 11.01.2019

 2.vieta
9.aPauls Kauķis
 Atzinība9.aIeva Žeikare
 1.vieta12.a Hugo Huberts Puriņš
 2. vieta12.b Eva Ķeruže

Hugo Huberts Puriņš saņēma ceļazīmi uz  valsts olimpiādi.


Vecumnieku un Iecavas novadu apvienības bioloģijas olimpiāde 28.12.2018

 Sveicam uzvarētājus!

 

 1. vieta 9.c Gvido Miezers
 10.a Rebeka Ludriķe
 11.a Oto Filipsons
 2.vieta9.a Pauls Kauķis
10.a Ņikita Žukovs
 11.b Beatrise Maksimova
 12.a Anna Ansone
 3.vieta10. a Rūdis Pēteris Lasmanis
 12.a Liāna Ņikiforova
 Atzinība10.a  Filips Rozners
 11.a  Beate Bilkeviča
 



Iecavas vidusskolas Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 17.12.2018

 
 1.vieta8.aLīva Bogdanoviča
 9.aPauls Kauķis
 2.vieta8.aJēkabs Māris Šusts
 8.bLīva Vasiļjeva
 9.cAnastasija Ļadkova
 3.vieta8.aKatrīna Jūlija Casno
 9.aSanta Vaičekone 
 9.cGvido Miezers
 Atzinība8.aAnce Bukatova
8.a Jānis Casno
 9.aEstere Tīna Stepanoviča-Monkeviča
9.cDaniels Spalis
   


Robotikas turnīrs 2018
15.12.2018

15.decembrī Transporta un sakaru institūtā aizvadīts 12. Latvijas robotikas čempionāta pirmais posms.

Lasīt vairāk ...


Ziemas Balva 2018
15.12.2018

Šodien mūsu skolas komanda ar skolotāju L. Logvinu piedalījās velodrošības sacensībās „Ziemas Balva 2018”.

Lasīt vairāk ...


Starpnovadu skaļās lasīšanas konkurss
04.12.2018

Š.ga. 4.decembrī skolā pirmo reizi tika organizēts starpnovadu skaļās lasīšanas konkurss angļu valodā.

Lasīt vairāk ...


<--  ... 1 2 3 4 ...  --> 




Arhīvs
2020 (8)   
2019 (47)   
2018 (7)   

Seko attālināto mācību procesam skolas Facebook lapā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Kalendārs
<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031