Apmeklē!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Visas ziņas

116172

6. Projekta mobilitāte Latvijā (virtuāli)
27.11.2020


 

      Šai bija jābūt pēdējai noslēdzošajai tikšanās reizei pie mums Iecavā jau maijā, bet COVID pandēmijas dēļ, tā tika atcelta. Tad projekts tika pagarināts par pusgadu ar cerību, ka varēsim tikties rudenī klātienē, bet, laikam ejot, sapratām, ka situācija neuzlabojas, bet tikai pasliktinās, tādēļ tika nolemts organizēt virtuālo tikšanos zoom platformā, tā noslēdzot projektu.      
      Visu 6 dalīvalstu skolēni gatavojās tā, it kā tikšanās notiktu klātienē: gatavoja prezentācijas par valsti un skolu, bet šoreiz stāstījām, kā mēs dzīvojam šajā neparastajā COVID situācijā: vai skolā mācības notiek klātienē, vai jānēsā maskas utt. Tradicionāli tika filmēti video par jauniešu talantiem. Mūsu skolas jaunieši sagatavoja virtuālu ekskursiju pa Rīgu un kahoot viktorīnā pārbaudīja projekta dalībnieku iegūtās zināšanas.
      Projekta nosaukums nozīmē “Būvēt tiltus”, tādēļ skolēni būvēji īstus tiltus no dažādiem materiāliem, un no visu tiltu fotogrāfijām tapa skaista puzle. Tā divu gadu garumā mēs arī būvējām tiltus starp dašādām valstīm, kultūrām, paaudzēm un valodām. Tik pat atšķirīgi kā mēs, bija arī mūsu būvētie tilti, kas palīdzēja pārvarēt dažādus stereotipus un pieņēmumus.
      Projekts ilga divus gadus, katru reizi iepazinām citu skolu, citu valsti, kopā pavadījām laiku dažādās aktivitātēs. Tādēļ tika arī organizēta šī virtuālā tikšanās, kurā četru dienu laikā satikās 6 valstis – 37 skolēni – 12 skolotāji – 7 valodas. Projekta dalībnieki strādāja gan no skolas, gan mājām.
Mēs, protams, nezinājām, kā norisēs šāda tikšanās, jo tā bija jauna pieredze visiem. Tomēr jaunieši bija labi sagatavojušies un viss noritēja labi. Tā mēs pārliecinājāmies, ka tiltus varam būvēt arī virtuālajā vidē un tas pateicoties veiksmīgai visu pušu sadarbībai, jo skolotāji sagatavošanas un plānošanas procesā vairākkārt tikās zoom sanāksmēs. Bet tikšanās nebūtu iespējama bez pozitīvi noskaņotiem jauniešiem. 
 
 
Projekta koordinatore Iecavā A. Pāruma
 
 
 
Ielādēju...      Atpakaļ

 

 

 Ieskaties skolas galerijās!

 Spied uz attēla!

 

 

 

 

Uzdod jautājumus!

 

 Kalendārs
<< Aprīlis 2021 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930